22 Lata przyjaciolka Opole Lubelskie

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Dziewczyny ze wsi Data publikacji: Marzec 11, 2016
  • Kraj: Polska
  • Województwo: lubelskie
  • Miejscowość: Opole Lubelskie

wiatam mam 23lata Zaznaczę, że jestem z okolic opola lun nie szukam koleżanki, bo takich mam wokół siebie multum. Mam tu na myśli koleżanki z którymi da się rozmawiać jedynie o pogodzie, imprezach i innych rzeczach przyziemnych. Zdecydowanie szukam ambitniejszej znajomości, która wniesie coś obustronnie.

Sama mam wady i oczekuję, że moja koleżanka też je będzie miała. Mam też zalety i oczekuję, że moja koleżanka, też je będzie miała. Marzy mi się wymieniać się zaletami i wspólnie walczyć z wadami.

Mam zainteresowania i liczę, że szukana przeze mnie koleżanka, też je będzie miała. Fajnie byłoby i nimi się wymieniać.Jeżeli zainteresowało Cię moje ogłoszenie, zwyczajnie do mnie napisz, umówimy się, zdzwonimy i pogadamy. Nie chcę się wymieniać korespondencją, bo szukam kontaktu opartego o dialog i spotkania. Sama mam trochę problemów z rozmowami, wolę pisać i dlatego chcę unikać pisania, bo to mnie uwstecznia a chcę się rozwijać.

To chyba wszystko, nie wiem co jeszcze napisać. Pierwszy raz w życiu piszę takie ogłoszenie, więc trudno mi się odnaleźć w jego napisaniu.

Może napiszę jeszcze, że nie jestem lesbijką i nie interesuje mnie taka relacja, więc na takie wiadomości nie odpowiem. Nie odpowiem też na żadną wiadomość od płci przeciwnej. Nie szukam kolegi, ale koleżanki. A..., może jeszcze napiszę, że szukam koleżanki w wieku od 22do 25 lat moje gg : 49219763
Komentarze

    Zostaw komenatrz (spam i obraźliwe wiadomości będą usuwane)